LLaptop Acer

Shitet nga: Anoonim 24 Shk 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
llaptop osht Acer ne gjendje te rregullt dhe i ruajtur mund t kontaktom edhe n Viber +377 44 660 964
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim