Laptop CYTRON

Shitet nga: Andi 10 Dhj 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet llaptop cytron HOME EDITION
i mungon vetem 1 harddisk qe kushton 15 euro
ne gjendje te mir irujtun dhe i lir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim