Laptop Medion

Shitet nga: laptop 12 Dhj 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR   120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi i markes Medion i ardhun prej Gjermonis i perdorun dhe i rrujtun ne gjendje te mir pune me adapter per veq kameres nuk hapet nuk e di pse tjerat punojn perfect shum mir baterin e mban 1 ore e gjys foto jan orgjinale dhe performancat shihen ne foto qmimi 90€ per ma shum info ne


tel..049-357-880
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim