Laptop

Shitet nga: Ramadan 30 Sht 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes laptopin acer Shum pak I perdorun per vetem 130 euro numer kontakt 045/825946 dhe 049/195392 Qe te dy nr Jan me viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim