Laptopi Apple

Shitet nga: Besart 04 Nën 19:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptop Apple i sapo ardhur nga Gjermania, i papërdorur. Laptopi ka nje mbrojtse dhe adapterin.
Vlera e tij ka qen 1600euro tash shitett per 1000euro

Kontakti: doni_fk@hotmail.com
tel. 049 518 330
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim