Lenovo T410 SSD 128 GB

Shitet nga: Lenovo 24 Jan 17:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shes Laptopin Lenovo think pad t410 I sapo ardhur nga zvicrra,
I ka keto performance

Lenovo T410 Intel Core i5 14 inch
CPU - Intel Core i5 2.40 Ghz M520
RAM - 4 Gb
VGA - Intel Hd
HDD - 128 SSD
WIFI
CD-DVD-RW
Etj Etj

Pres bleres serioz qmimi eshte fiks.

049/853-835 dhe viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim