ProBook 4320, i3

Shitet nga: faton 05 Nën 10:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
Shitet laptopi i sapoardhur nga Suedia. Ne gjendje perfekte, dhe shume pak i perdorur.
Modeli ProBook 4320s,
Cpu core i3,
4gb RAM
160gb HDD

I kam 3 copa gjithsej. Nese mirren te gjithe se bashku, qmimi mund te negociohet.

Mund te kontaktoni ne Viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim