shitet dhe ndrrohet me s5

Shitet nga: xxxxxxxxxxx 12 Nën 21:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Lap Top/Notebook
shitet dhe ndrrohet me samsung s5 celular.lloptopi ashte dell d 630 shum i rujtun i aredhun nga gjermania pres bleres ose ndrrim ,flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim