Ipad 4

Shitet nga: Granit 01 Nën 14:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

195 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Tableta
Ipad eshte model i ipad 4 dhe eshte i pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim