Logitech Squeezebox Touch

Shitet nga: eran 23 Pri 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Tableta
Radio qe funksionon me internet mund te lidhet me wifi dhe me kabell mund te dexhosh muzik nga cili do shtet si dhe shum operacione te tjera
http://www.cnet.com/products/logitech-squeezebox-touch/specs/
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim