Samsung Galaxy TAB 3, 16GB, 10'inch.

Shitet nga: Labinot 04 Jan 00:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin Samsung Galaxy Tab 3 ne gjendje te rregullt. Punon me android 4.4.2 shume i pershtatshshem.Madhesia 10 inch, memorie 16GB me mundesi vazhdimi me SD card. Tableti eshte i ri dhe nuk eshte i perdorur.(pa asnje grrithe)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim