Samsung Tab 4 8+16gb urgjent

Shitet nga: gent 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR   160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Tableta
Shes tabletin tab 4 ne gjendje te rregullt wifi ,camera etj .me pak se 2 muaj i perdour ika 8 gb +16 gb memory card ne qmim hyn fotrrolla me vler 20€ dhe memory card 16 gb, adapteri original , ndegjojst.ska asnje grith as defekt shkaku i shitjes sepse nuk e perdori.mund te na therrisni edhe ne viber +37744421817.DUA BLERS SERIOZ .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim