Samsung tab 4 8 +16gb

Shitet nga: Gent 21 Jan 19:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Tableta
Shes samsung tab 4 ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur ne qmim perfshihet memory card 16 gb dhe fotrrolla me vler 20 € shkaku i shitjes sepse nuk e perdori therrini mas ores 14:00.Dhe wifi dhe camera jan ne gjendje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim