Komplet XBOX 360 me 1 joystick

Shitet nga: XBOX 360 me super cmim te volitshem 25 Mar 22:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
XBOX ngjyre te zez i perdort ama i rujtun, me 1 joystick te tejdukshem me kabell dhe disa CD. Joystickat e zi ne foto nuk perfshihen.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim