MEDAL OF HONOR Loje per playstation 3

Shitet nga: Andi-Behrami 10 Pri 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR   45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Cd MEDAL OF HONOR per playstation 3 e re e ardhur nga Austria eshte e ruajtur as e gervishtur e as e thyer,lagur.Cmimi i dukshem.Per me shume na kontaktoni ne numrin e telefonit dhe viberit:049799565.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim