Nintendo Wii

Shitet nga: Wii 21 Dhj 13:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Nintendo wii eshte shume pak e perdorur vjen me dy kontrollera dhe me pjes shtes per lojra ka tre cd me lojra . Per me shume info kontaktoni :049195501 ose ne viber +38649195501
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim