PSP

Shitet nga: Arjanit 19 Jan 22:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
psp I sapo ardhur nga anglia me wi-fi, browser, 26GB, lojra ,Music ,Video Photo dhe windows 8 etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim