Play station 2 original amerikan plus me chip

Shitet nga: Ilir ose Dion Ejupi 22 Sht 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes PS2 amerikan i cila ka edhe chip dhe nje cd falas origjinale.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim