Playstation 2 komplet me CD-ja

Shitet nga: ------------- 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

45 EUR   50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes Playstation 2 komplet me CD-ja dhe kabllot tjera shtesë.
Sony nuk ka qip te vendosur,pranon vetem cd origjinal.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim