Servisim i konzolave PS3 - PS4 - XBOX360 - XONE

Shitet nga: Florent 31 Krr 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Bëjmë servisimin dhe modifikimin e konzolave si: xbox360, ps3, ps4, xbox one.
Ndrrimin e laserit te xbox 360 te gjitha llojet.
Ndrrimin e lasreit te Ps3 te gjitha llojet
Ndrrimin e konektorit te HDMI-se te PS4

Bejme downgrade te PS3 ( me multiman)
Vendosim qipa ne te gjith xbox360 ( Slim , Fat, xbox360 E perveq modelit me vit te prodhimit 2015)
Bejme sistemin RGH per me lujt permes hardiskut dhe Lt3.0 permes dvd-ve.

Per me shume info Kontakto

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim