Shes xbox 360 me qip rgh U SHIT

Shitet nga: Florent 04 Dhj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shex xbox360 slim modeli me dy gjoystika me qip rgh dhe me lojra te instaluara. Xboxi eshte ne gjendje shume te mire.
Disa prej lojrave te instaluara:
GTA V
FIFA 16
PES 16
WWE 16
CALL OF DUTY ADVANCED WARFARE
RISE OF THE TOMB RAIDER - 2016
NBA2K16
MINECRAFT
NARUTO SHIPUDEN REVOLUTION
DRAGON BALL XENOVERSE
FORZA HORIZON 2


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim