Sony PS2

Shitet nga: Bekim Kastrati 06 Dhj 19:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
sony eshte ne gjendje perfekte i ardhur nga gjermania
ka 2 joystika(dorza) dhe rreth 30 cd origjinale dhe te gjitha pjeset e tjera rezerve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim