Sony Playstation 4

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pedro 18 Tet 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Soni eshte i sapoardhur nga zvicrra shum pak i perdorur osht me 1 gjestik edhe me cd origjinal te fifa 15 dhe me hardisk 500 gb.
Qmimi i fundit 300 euro


Për të blerë shitësi miqve poshtë

Emri Skype: sales_mobile01
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim