Xbox360 me qip Rgh Hardisk 250gb me 25 lojra

Shitet nga: Xbox 17 Mar 21:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes xbox 360 slim me 2 joystika, modeli i fundit i slim-it. Viti i prodhimit 2012. Xbx-i osht me qip RGH dhe i ka permbi 40 Lojra te instalume prej ma t rejave si:

Watch Dogs, Fifa 14, Pes 14, Nba 2k14, Battlefield 4, Call of duty Ghost, Gta V, Bioshock infinite etj

Xboxi osht ne gjendje perfekte , i ri shum pak i perdorun - shitet me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim