Apple Ipod touch Nano 6th generation 8gb

Shitet nga: robert 04 Nën 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR   45 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
shes apple ipod touch nano 6th generation 8 gb
Ipodi esht ne gjendje te rregullt dhe punon perfekt vetem ekranin e ka pak te krist shihet edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim