Radio

Shitet nga: Radio 21 Dhj 23:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : MP3/4/5-player/CD
Shitet radio per automjete Blaupunkt Milano dhe Montekarlo, Cmimi 50 Euro per cope
Per kontakt mund te perdorni numrat: 044186468
dhe viber +38649186468
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim