Bass sony explod

Shitet nga: dren 14 Pri 19:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
sony explod 1300w original and pajaqalla 1000 w
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim