Basser Pioneer 1200W

Shitet nga: edi 20 Mar 08:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet Baseri Pioner 1200w me pajaqall. Shum pak i perdorur, edhe 7 muaj garancion ka.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim