Boxat INTEX

Shitet nga: faton 28 Shk 12:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shiten seti i boxave nga firma INTEX. Jane fare pak te perdorur. Kane nga 42W secili. Jane shume te pershtatshem per ahengje familjare, si dhe per montim brenda ne veture.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim