Mikseta me mikrofon

Shitet nga: rida 03 Maj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shitet mikseta yamaha me mikrofon shum pak te perdorura qmimi 90 komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim