Muzika

Shitet nga: rida 03 Maj 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
shiten keto mjete per muzik te gjitha jan ne gjendje te rregullt


Nr. Kontaktues: 045 683 464
049 309 473
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim