Paiseje Muzikore Orgjinale

Shitet nga: Visi 09 Gsh 00:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes paiseje muzikore orgjinale perforcues zvoqnika mikseta mikrofona ajror etj. Shikoni fotot kon. 044 656 556 dhe 045 60 50 01 ne vajb +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim