Paiseje muzikore

Shitet nga: Visi 09 Shk 09:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes paiseje muzikore,perforcues zvoqnika mikseta etj. Orgjinale shikoni fotot kon nr.
044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajb.
+37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim