Shes paiseje muzikore Orgjinale

Shitet nga: Visi 15 Tet 08:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Pioneer
Modeli: 1000watt
Shes paiseje muzikore te ndryshme
Zvoqnika Aktiv dhe Pasiv mikseta pasive
Mikrofona ajror dhe me kabull shess
Perforcues te ndryshum te firmave te njohura. Shikoni fotot kon. 044 656 556 dhe
045 60 50 01 apo ne vajb +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim