Radio antike

Shitet nga: Radio 15 Jan 21:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shitet radio antike klasike bej dhe ndrrim radia esht me te vertet origjinale tejet e vjeter I duhet disa rregullime por te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim