Shes nje lloj projektori

Shitet nga: Visi 17 Qer 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes nje lloj projektori ka memori te veten ka kamer e qet pamjen ne tv. Punon prefekt
Shikoni fotot. Kon. 044 656 556 045 60 50 01 apo ne vajber +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim