Smadhus zeri (pajaqall)

Shitet nga: Fisi 18 Shk 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes pajqallen e firmes majestik esht model i ri dhe shumm e fort e ardhun nga jasht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim