Muzik Sony Xplod

Shitet nga: rida 01 Pri 08:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: SONY
Shiten basserat Sony Xplod 1300watt njani dyt 2600watt qmimi i arsyeshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim