paiseje muzikore

Shitet nga: visi 20 Tet 00:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Prodhuesi: Sony
Modeli: SONY
shes paiseje muzikore orgjinale perforcues,zvoqnika,mikseta,mikrofona etj.
shikoni fotot..kon ne nr. 044656556 dhe
045 60 50 01 apo ne vajb.+37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim