Surround system PANASONIC

Shitet nga: 049633382 16 Pri 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Mune ta perdorni edhe per ndonje kafiq apo ne shtepi qmimi i arsyeshem , ka ardhe nga zvicrra ne gjendeje shume te mire.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim