Zerim per lokal

Shitet nga: Shpetim 17 Tet 16:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes zerim per lokal te vogel 2 altoporlanta dhe nje perforcus pioneer siq shihet ne foto.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim