u shit,flm merr jep

Shitet nga: Visi 30 Pri 07:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
Shes perforcues dhe zvoqnika te ndryshum
Shes edhe shum lloje te kabllave te ndryshme per kompjutera dhe monitora
Shikoni fotot.Kon 044 656 556 045 60 50 01 +37744656556
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim