Shes dy perforcues per Vetura

Shitet nga: Visi 23 Krr 23:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes perforcues per kerr edhe per shpi shes paiseje muzikore per shpi dhe lokale kon 044 656 556 dhe 045 60 50 01 apo ne vajb +37744656556 shikoni fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim