shes sony 2 ne gjendje te rregullt

Shitet nga: shaip 23 Mar 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Prodhimet : Të tjera
Shes sony 2 ne gjendje te rregullt me 3 joystick dhe mbi 15 cd poashtu ka edhe qipin per pranimin e cdve falls.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim