Pajisje per IT dhe telefoni me instrumenta mates

Shitet nga: Sami Lazimi 17 Shk 18:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Materiale te ndryshme per IT dhe Telefoni si Utp kabllo, peqkorda,piktaila,konektor etj dhe instrumente per matje te rrjetit.Per me saktesisht mund tju ofroj listen e sasive dhe cmimet e tyre.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim