Abonim IPTV ,Brenda dhe jasht Kosovesh-

Shitet nga: gazmend 13 Pri 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

5 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Bejm abonimin e te gjitha reciverave me interrne
t brenda dhe jasht kosoves me te gjitha kanalet televizive si dhe me ip tv....... te interesuarit mund te na kontaktojn

ne: 045 557 907 dhe 049 633 248 apo VIBER +37745557907

Ofrojm shitjen e te gjitha llojeve te reciverve dhe te gjitha paisjet satelitore si: FlyBox HD , Tring HD , Amiko HD , Alma HD , GoldenMediaHD , Mini GoldenMediaHD , Next&NextStarHD etj. ju mire presim. abonimi kushton vetem 5 euro per muaj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim