Canon xl1 Canon gl1

Shitet nga: Canon xl 1 dhe Canon gl 1 25 Shk 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
shes Canon xl1 dhe Canon gl1
canon xl1 esht ne gjendeje te mir ka te gjitha paisjet
canon gl1 eshte ne gjendet te mir ka te gjitha paisjet
500 euro Canon Xl1 400 CanonGl1
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim