Dy Printera

Shitet nga: citroen 12 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shes dy Fotokopje ne gjendje te regullt canon 6512 dhe canon pc17 ja veten bardh ezi
Njera kushton 150euro tjetea 100
Nese blihen nga njerz serioz
Ka edhe zbritje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim