Dy shtepiza dhe nje printer

Shitet nga: besi 01 Sht 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Shese dy shtepiza dhe nje printer
qmimi i diskotushum 320 komplet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim