Fotokopje

Shitet nga: citroen 12 Sht 15:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Fushë Kosovë
Nashuatec 2015is i sapoardhur nga zvicra multifunktional Printer Skaner Fotokopje
Me format a4 ne gjendje te regullt
I pershatshem per zyre dhe praktik po ashtu edhe toneri i me kosto te ult per me shum info 045-231-936
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim